minicamper-vw-caddy-active_12_xxl
minicamper-vw-caddy-active_10_xxl
minicamper-vw-caddy-active_05_xxl
minicamper-vw-caddy-active_13_xxl
minicamper-citroen-berlingo-active_01
minicamper-vw-caddy-active_12_xxl minicamper-vw-caddy-active_10_xxl minicamper-vw-caddy-active_05_xxl minicamper-vw-caddy-active_13_xxl minicamper-citroen-berlingo-active_01
Citroën Berlingo Active

Aktívne na základe krátkeho rázvoru. Citroën Berlingo Kombi je ideálnym riešením pre aktívnych ľudí, ktorí hľadajú dokonalú kombináciu nezávislého mobilného kempingu a kompaktného každodenného vozidla.

Rozšírenie pozostáva z nasledujúcich modulov:
Skladacie, pohodlné roštové lôžko s rozmermi 188 x 113 cm (plus priestor pre bočný pohyb) spočíva na samostatnom rúrkovom ráme, ktorý je pripevnený v batožinovom priestore dodávky.

Kuchynský modul v moderných povrchoch sa dá nainštalovať v rovnakom priestore ako posteľ. Ponúka systém 12 litrov čerstvej vody a 5 litrov užitkovej vody, sprchovú hlavicu s hadicou, umývadlo z nehrdzavejúcej ocele, priestor na sporák s plynovou vložkou a úložný priestor na varenie (úložný priestor pre riad a príbor). Vďaka dômyselnému funkčnému vysúvaniu sa dá kuchyňa používať v interiéri aj exteriéri. Odnímateľné čalúnenie robí z kuchynského modulu pohodlnú sedačku.

Odkladacia schránka 60l, rovnako ako kuchynský box je prístupná zboku a zhora. Za nepriaznivého počasia môžu 2 osoby sedieť vzadu pohodlne oproti sebe. Ak je odkladacia schránka odstránená, dá sa použiť aj ako sedadlo vonku.

Vedenie vozidla a cestovanie:
4 moduly pozostávajúce z:
kuchynskej skrinky, sedadla / úložnej skrinky, postele a základnej dosky

Spánok:
Plochá, pohodlná posteľ s roštovým rámom, čalúnená plocha na spanie: 188 x 113 cm

Obývacia časť:

  • vstup cez bočné posuvné dvere
  • lavička pre 2 osoby vzadu
  • rozšíriteľný kuchynský blok so sporákom a umývadlom
  • interiérová podšívka originálna Citroën Berlingo
  • poťahové látky na čalúnenie postele / lavice: sivé
  • základná doska v zadnej časti vozidla, na držanie kuchynskej skrinky, odkladacej skrinky a postele